"Optometrijas Centrs Bastions" kopš 1996. gada saviem klientiem nodrošina kvalitatīvus un pasaules mērogā augstā līmenī konkurēt spējīgus optikas pakalpojumus.

     "Optikas Centrs Bastions" pirmo filiāli atvēra Smiltenē. Optikas pakalpojumu sniegšanu apvienojot ar modernu acu ārsta praksi. Pēc tam sekoja filiāles Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Balvos, Gulbenē un Valkā. Visās "Optikas Centrs" filiālēs iespējams saņemt pilnu servisu, sākot ar redzes pārbaudi pie acu ārsta vai optometrista, nepieciešamības gadījumā, apmeklējumu turpinot ar sev tīkama briļļu ietvara izvēli, no pasaulē vadošo briļļu ietvaru ražotāju kolekcijām, kuras apvieno sevī kvalitāti un jaunākās modes tendences, sabalensējot tās ar izdevīgu cenu, kā arī ir plašas iespējas briļļu ietvarus izvēlēties no pasaules modes magnātu jaunākajām kolekcijām, kā piemēram Prada, Vesace, Oakley, D&G, KirkOriginals, Armani, Tavat, Montblanc, Chopard, Ray-Ban, Vogue, MercedesBenz, Givenchy, un daudzām citām kolekcijām, kuras "Optikas Centrs" piedāvā saviem klientiem, regulāri tās papildinot ar pašām jaunākajām tendencēm, kuras katru gadu tiek aizgūtas pasaules lielākajās optikas izstādēs Parīzē un Milānā.

     Cauri laikam kvalitāte ir bijusi "Optikas Centrs" sniegto pakalpojumu galvenā vadlīnija, līdz ar to, ne tikai briļļu ietvaru piedāvājumā, bet arī tālākā briļļu izgatavošanas procesā un briļļu lēcu izvēlē šie principi tiek ievēroti. "Optometrijas Centrs Bastions" jau vairākus gadus saviem klientiem piedāvā briļļu lēcas, kuras tiek individuāli izgatavotas Itālijā, vienā no vadošajām briļļu lēcu rūpnīcām pasaulē, ar šo sadarbību briļļu lēcu pasūtīšanas iespējas "Optikas Centrs" un "Optika Plus" filiālēs padarot neticami plašas un no nepieejamām - pieejamas. Pēc individuālās receptes pasūtītas optiskās saulesbrilles, ar klienta izvēlētiem toņiem, lēcas klājumiem, vizuālajiem efektiem (spoguļa briļļu lēcas), jaunākās paaudzes fotohromās un progresīvās briļļu lēcas, briļļu lēcas sportam, neticami izturīgās IronExtraHard briļļu lēcas, XtractiveTransitions, kuru ražošanas pamatā ir īpaša fotohromo krāsu formula, kura nodrošina lēcas aktivēšanos saskarē ar ultravioleto starojumu un arī daļu redzamā gaismas spektra, nodrošinot maksimāli tumšu,līdz šim tumšāko toni, braucot arī mašīnā, un vēl neskaitāmas citas iespējas "Optikas Centrs" filiālēs ir realitāte. Tajā pašā laikā neaizmirstot par vienkārši kvalitatīvi dzidrinātām briļļu lēcām darbam pie datora vai briļļu lēcām komfortablai ikdienas lietošanai.

Kad klienta pasūtījums tiek nodots tālākai izgatavošanai, "Optikas Centrs" filiāles saviem klientiem, apsteidzot citus reģionālos optikas pakalpojumu sniedzējus, un ejot vienā solī ar optikas pasaules jaunākajiem sasniegumiem, nodrošina briļļu izgatavošanu ar pasaulē profesionālāko un šobrīd jaunāko briļļu izgatavošanas tehnoloģiju Essilor "Mr Blue". Šī tehnoloģija garantē nevainojamu precizitāti. Neskatoties uz to, kādas formas un ar kādām niansēm, briļļu lēcas nepieciešams izgatavot, nav darba, kas ir ārpus "Mr Blue" spēju diapazona. Nestandarta bāzes liekumi, sarežģītas skrūvbrilles, stīgas brilles, vai jūsu individuāli izveidota briļļu lēcas forma, kaut kļavu lapas formā un ne tikai - tas viss ir realizējams. "Mr Blue" unikālā frēzēšanas funkcija, automātiskās atpazīšanas spējas un darbs ar augstiem bāzes liekumiem ir tikai dažas no īpašībām, kas to padara par nepārspētu briļļu izgatavošanas tehnoloģiju līderi un nr.1 visā pasaulē, kā arī mūsu standartiem atbilstošu komandas biedru.

     "Optikas Centrs" filiālēs ir pieejams plašs saulesbriļļu klāsts, atbilstoši sezonas modes tendencēm un acu drošības normām, visām piedāvājumā esošajām saulesbrillēm ir 100% UV filtrs, kā arī šosezon gandrīz viss saulesbriļļu klāsts ir arī ar polarizētām saulesbriļļu lēcām, papildus komfortam un ērtībai. Saulesbrilles, tāpat kā briļļu rāmji, ir atrodami visām gaumēm, vecumiem un prasībām. Tāpat pie mums var arī pārbaudīt jau esošo saulesbriļļu UV filtra esamību.

     Ar tikpat lielu atbildību un neatkāpjoties no kvalitātes standartiem tiek apkalpoti arī kontaktlēcu lietotāji. Sākot ar konsultāciju, līdz detaļām izprotot nepieciešamo kontaktlēcu veidu un specifiku, kā arī apgūstot to lietošanu un turpinot pēc tam nodrošināt iespēju periodiski kontaktlēcas iegādāties no jauna, visdažādākajiem lietošanas režīmiem. Sākot ar vienas dienas kontaktlēcām, mēneša kontaktlēcām, kontaktlēcām diennakts lietošansas režīmam un kontaktlēcām, kas paredzētas lietošanai ilgākiem termiņiem un daudziem citiem kontaktlēcu veidiem, tajā skaitā vizuāli acu krāsu mainošām kontaktlēcām. Plašas ir iespējas un piedāvājums arī kontaktlēcu kopšanas un uzglabāšanas līdzekļiem, un aksesuāriem.

     "Optikas Centrs" filiāles saviem klientiem nodrošina arī briļļu remontu un regulāru briļļu ķīmisko vai ultraskaņas kopšanu. Dažādas briļļu aukliņas, gumijas un ķēdītes, briļļu maki un futlāri, briļļu kopšanas līdzekļi, briļļu kājiņu aizauši, drošības brillītes, briļļu remonta komplekti, un daudz citi noderīgi aksesuāri, kas nodrošina parocīgu, drošu un ilglaicīgu briļļu lietošanu gan sportojot, gan ikdienā ir pieejami visos mūsu optikas veikalos.

Kvalitāte, īpaša pieeja klientam, īstā risinājuma piemeklēšana un perfekts rezultāts, kas nolasāms apmierināta klienta smaidā no mums atvadoties ir "Optikas Centrs" un "Optika Plus" pamati, uz kuriem balstoties strādājam jau divdesmit gadus.
Sniegt klientam labāko ir "Optikas Centrs" devīze, viss, ko mēs sagaidām no sava klienta ir labākās izvēles izdarīšana, izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus -

Jūsu "Optikas Centrs" filiālēs: Valmierā, Rīgas ielā 5-4; Valkā, Ausekļa ielā 54; Alūksnē, Pils ielā 27b; Gulbenē, Rīgas ielā 37; Cēsīs, Rīgas ielā 6; Smiltenē, Blaumaņa ielā 2; Balvos, Brīvības ielā 57.

Sniedz sev labāko!

Sadarbības partneri
(c) 2008 Optikas centrs
Izstrāde Webnet